Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 66 m² 55.000 Euro (Astir)

 • 55.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 66 m² 55.000 Euro (Astir)

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 1+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 66 m2. Apartamenti është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shitet, Apartament 1+1, Astir, Tiranë

ID:33785

 • Address Astir
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate