Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 62 m² 71.000 Euro (Rruga Bardhok Biba)

 • 71.000€
9 Qender, Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 62 m² 71.000 Euro (Rruga Bardhok Biba)

9 Qender, Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 71.000€

Details

 • Price: 71.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Shitet apartament 1+1 pranë shkollës ”Sami Frashëri”. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 62 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, orientim perëndim dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon i bollshëm. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Bardhok Biba, Tiranë

ID: 34529

 • Address Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate