Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 60 m² 72.000 Euro (Rruga 4 Dëshmorët)

 • 72.000€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 1+1, te rruga 4 Dëshmorët pranë gjimnazit ‘Partizani’. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati të ri me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale prej 60 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkonin. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/?post_typ…7&preview=true

ID : 29687

 • Address Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate