Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 60 m² 58.000 Euro (Myslym Shyri)

 • 58.000€
Myslym Shyri

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 60 m² 58.000 Euro (Myslym Shyri)

Myslym Shyri
 • 58.000€

Details

 • Property ID: 32966
 • Price: 58.000€
 • Property Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 1+1 tek rruga “Myslym Shyri” pranë “Santa Bar”. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues me sipërfaqe totale 60 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt. Apartamenti është I organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit , 1 dhomë gjumi dhe tualeti me aspirim natyral. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…-shyri-tirane/

Cel : 0699599753

 • Address Myslym Shyri
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate
 • 0699599753

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate