Tirane, shes apartament 1+1+BLK 70 m² 54.000 Euro (Shkolla e Bashkuar)

 • 54.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK 70 m² 54.000 Euro (Shkolla e Bashkuar)

4 Spitali / Allias / Tufine, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 54.000€

Details

 • Price: 54.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Shitet apartament 1+1 te Shkolla e Bashkuar. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim lindje dhe është në proçes hipotekimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar, Tiranë

ID: 33978

 • Address Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate