Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 83 m² 74.000 Euro (Porcelan)

 • 74.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 83 m² 74.000 Euro (Porcelan)

4 Kinostudio / Porcelan, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 74.000€

Details

 • Price: 74.000€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Ne shitje 1+1 tek Kompleksi Colombo ,orientim veri-perendim.

Sip totale eshte 83 m2, kati i 7 ne objekt.

Organizuar:Sallon+gatim,1 dhome gjumi,1 tualet dhe ballkon.

Eshte me mobilim bashkekohor.

Apartamenti shitet se bashku me arredimin si ne fotot.

Cmimi:74.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!

Tarife agjensie 1% per bleresin.


 • Address Porcelan
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania