Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 5 m² 70.000 Euro (Ferit Xhajko)

 • 70.000€
, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 1 Dhomë Gjumi
 • Tualet me Dritare
 • Ballkon
 • Kati 5
 • 57.60 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti është i rinovuar plotësisht, shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…xhajko-tirane/

ID: 49281

 • Address Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
urbanrealestate_ultra

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbanrealestate_ultra
 • urbanrealestate_ultra