Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 70 m² 71.000 Euro (Ish Parku)

 • 71.000€
7 Parku / Globe / Fabrika Bukes, Ish Parku
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 70 m² 71.000 Euro (Ish Parku)

7 Parku / Globe / Fabrika Bukes, Ish Parku
 • 71.000€

Details

 • Price: 71.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 68 m2, Rruga e Kavajes, prane qendres Condor.

Organizohet ne: Sallon ndenje+kuzhine,1 dhome gjumi,1banjo.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 , te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje organizim te mire persa i perket hapesirave te brendshme, si dhe orientimit Jug-Perendim gje e cila mundeson qe te kete ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume e kerkuar dhe lehtesisht e aksesueshme me linjat e urbanit dhe me institucionet shteterore dhe ato private per te marre sherbimet e nevojshme.

Cmimi:71.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Ish Parku
 • City Tirane
 • Area 7 Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania