Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 68 m² 109.000 Euro (Rruga e Kavajes)

 • 109.000€
, Rruga e Kavajes
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 68 m² 109.000 Euro (Rruga e Kavajes)

, Rruga e Kavajes
 • 109.000€

Details

 • Price: 109.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament 1+1 me sip. 68 m2, te Kompleksi me i ri, tek Rruga e Kavajes afer Kishes.

Kompleksi eshte nje nga me te rinjte qe po ndertohet ne Tirane, me punime brenda cdo standarti ndertimi dhe teper cilesore.

Apartamenti eshte me orientim nga jugu.

Organizohet nga: 1 sallon bashke me guzhinen e gatimit,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkoni.

Salloni me kuzhinën kanë hapsirë të bollshme dhe ka dalje direkt në ballkon.

Dhoma e gjumit është e bollshme dhe plot dritë falë vetratës së madhe të xhamit. tualeti me ajrosje natyrale.

Apartament perfekt,me planimetri ideale.

Cmimi:109.000 Euro.

Ne faze karabina!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Rruga e Kavajes
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania