Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 81 m² 44.500 Euro (Fresku)

 • 44.500€
, Fresku
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 81 m² 44.500 Euro (Fresku)

, Fresku
 • 44.500€

Details

 • Price: 44.500€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament 1+1 tek Kompleksi me i ri i ndertimeve ne zonen midis Freskut dhe Shkozes.

Siperfaqe banimi: 81 m2, ndodhet ne katin 3 te objektit,orientimi: perendim.

Organizohet ne: Ambient ndenjie+ gatimi,1 dhome gjumi,1 tualet, 1 ballkon. Komoditet maksimal.

Cilesi ndertimi e larte. Objekt me strukture betonarme.

Veshja e jashtme e fasades te objektit eshte me sistem kapot dhe suvatim grafiato, termoizolim me lesh guri, dersa katet e sherbimit me tulla dekorative dhe material termoizolues.

Zona ka marr nje zhvillim te menjehershem me zgjerimin e Unazes se Madhe ne qytetin e Tiranes.

Cmimi:44.500 Euro.

Ne faze suvatimi.

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Fresku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania