Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 82 m² 89.500 Euro (Frosina Plaku)

 • 89.500€
Premium shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Hotel Mondial, 90, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Premium shitje

Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 82 m² 89.500 Euro (Frosina Plaku)

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Hotel Mondial, 90, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 89.500€

Details

 • Price: 89.500€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet super Apartament 1+1 , prane Hotel Mondial! Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, ne katin e dyte.Organizimi :

Sallon+gatim,1 dhome gjumi,1 ballkon dhe 1 tualet.

Sip totale eshte 82 m2.

Pershtatet lehte ne 2+1,punime cilesore ne objekt.

Cmimi :89.500 Euro.

Disponon hipoteke te rregullt!

 • Address Frosina Plaku
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania