Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 60 m² 41.000 Euro (Casa Italia)

 • 41.000€
, Casa Italia
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 60 m² 41.000 Euro (Casa Italia)

, Casa Italia
 • 41.000€

Details

 • Price: 41.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament 1+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,tek Cassa Italia.

Apartamenti është i organizuar nga salloni, 1 dhome gjumit, 1 tualet dhe ballkoni.

Objekti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati te ri ne faze ndertimi dhe ka një sipërfaqe prej 59.5 m2.

Zona ku do te ndertohet ky kompleks ndodhet ne nje nder akset me te rendesishme te qytetit te Tiranes.

Sheshi kufizohet nga rruga kryesore ne pjesen veriore dhe nga dy rruge dytesore dhe ambjente te gjelberuara e pedonale ne te tre anet e tjera te tij.

Rruga kryesore e lidh kompleksin me qendren e Tiranes, ne vije te drejte.

Cmimi:41.000 Euro.

Ne faze suvatimi!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Casa Italia
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania