Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 68 m² 61.500 Euro (XHAMLLIKU)

 • 61.500€
, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 68 m² 61.500 Euro (XHAMLLIKU)

, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 61.500€

Details

 • Price: 61.500€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament i tipit 1+1 në zonën e Xhamllikut, prane Ish Profarma.

Sipërfaqe totale eshte 67.5 m2, plot drite.

Organizim:Ambienti ndenjes + gatimi,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.

Ndertim i ri teper cilesor.

Cmimi:61.500 Euro.

Ne faze suvatimi!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania