Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 67 m² 63.000 Euro (Kopshti Botanik)

 • 63.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 67 m² 63.000 Euro (Kopshti Botanik)

5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 63.000€

Details

 • Price: 63.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355694030502

Description

Pranë Kopshtit Botanik ,në një nga zonat më të preferuara të Tiranes, ku mbizotëron ajri i paster dhe qetësia shitet.

Apartament i tipit 1+1.

Sipërfaqe totale eshte 66.5 m2.

Organizimi:Sallon+gatim,1 dhome gjumi,1 tualet.

Pallati eshte i vitit 2020, i mire organizuar me hapesira te perbashketa ku gjen qetesi dhe relaks, eshte i vecuar dhe shume komod per nje jetese familjare dhe te qete.

-Cilesia e ndertimit eshte maksimale, me ndertime 4 kateshe.

-Hapësira optimale dhe gjelberim i bollshem.

-Secila shkallë me ndricim natyral.

-Ashensor i bollshem për secilën shkallë!

Apartamenti është i përfunduar dhe gati per banim.

Cmimi:63.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Kopshti Botanik
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania