Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 64 m² (Fresku)

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 64 m² (Fresku)

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku

Details

  • Size: 64 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament 1+1 ne Fresk,siperfaqe totale eshte 64 m2.

Orientim nga perendimi.

Organizimi : salloni +ambient gatimi,1 dhome gjumi,1 tualet, 1 ballkon.

Kompleksi ofron nje kualitet te larte ndertimi, fasade te ventiluar, sistem kapot dhe hapsira te gjelberta.

Zona ne te cilen ndodhet kompleksi ofron shumellojshmeri facilitetesh per shkak te zhvillimit te marre ne vitet e fundit.

Kompleksi aktualisht eshte ne faze suvatimi dhe perfundon ne gusht 2021.

Cmimi:Sipas kerkeses.

Tarife agjensie 1% per bleresin.

  • Address Fresku
  • City Tirane
  • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
  • Euro Estate Albania