Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 63 m² 100.800 Euro (Rruga e Kavajes)

 • 100.800€
, Rruga e Kavajes
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 63 m² 100.800 Euro (Rruga e Kavajes)

, Rruga e Kavajes
 • 100.800€

Details

 • Price: 100.800€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament 1+1 me sip. 63.5 m2, te Kompleksi me i ri, tek Rruga e Kavajes afer Kishes.

Kompleksi eshte nje nga me te rinjte qe po ndertohet ne Tirane, me punime brenda cdo standarti ndertimi dhe teper cilesore.

Apartamenti eshte me orientim nga dielli.

Organizohet nga: 1 sallon bashke me guzhinen e gatimit,1 dhome gjumi, tualet me dritare,1 ballkon.

Apartament perfekt, me planimetri ideale.

Cmimi:100.800 Euro.

Ne faze ndertimi!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Rruga e Kavajes
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania