Tirane, shes apartament 1+1+A Kati 1, 56 m² 58.000 Euro (Rruga e Durrësit)

 • 58.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+A Kati 1, 56 m² 58.000 Euro (Rruga e Durrësit)

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 58.000€

Details

 • Price: 58.000€
 • Size: 51 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 1+1 te Rruga e Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka një sipërfaqe totale 56 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Orientimi që ka bën të mundur që të jetë e ndriçuar përgjatë gjithë ditës. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Durrësit, Tiranë

ID: 30949

 • Address Rruga e Durrësit, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate