Tirane, shes apartament 1+1 Kati 7, 64 m² 109000 Euro (Rruga e Barrikadave)

 • 109.000€
, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 109.000€

Details

 • Price: 109.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 1+1 i cili mund të konvertohet lehtësisht në 2+1 te Rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri me fasadë të ventiluar dhe ka sipërfaqe 64.3 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është bosh dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Barrikadave, Tiranë

ID: 44594

 • Address Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate