Tirane, shes apartament 1+1 Kati 5, 61 m² 55.000 Euro (Ali Demi)

 • 55.000€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 61 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 1+1 te Fusha e Ali Demit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 61 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori shpërndarës, dhoma e ndenjies me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…demi-tirane-2/

ID: 45348

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate