Tirane, shes apartament 1+1 Kati 5, 52 m² 44.000 Euro (Kinostudio)

 • 44.000€
, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 44.000€

Details

 • Price: 44.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 1+1 në Kinostudio. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 52 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është pjesërisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjies me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-kinostudio-tirane/

ID: 45992

 • Address Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate