Tirane, shes apartament 1+1 Kati 4, 54 m² 55.000 Euro (Porcelan)

 • 55.000€
, Porcelan
shitje

Tirane, shes apartament 1+1 Kati 4, 54 m² 55.000 Euro (Porcelan)

, Porcelan
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 1+1 në Porcelan. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 54 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori shpërndarës, dhoma e ndenjies, ambjenti i gatimit i veçuar, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-porcelan-tirane/

ID: 43914

 • Address Porcelan
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate