Tirane, shes apartament 1+1 Kati 3, 65 m² 65.000 Euro (Brrylli)

 • 65.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1 Kati 3, 65 m² 65.000 Euro (Brrylli)

3 Ministria e jashtme / Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 1+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 65 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, toalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Brryli, Tiranë

ID: 32349

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate