Tirane, shes apartament 1+1 Kati 3, 64 m² 55.000 Euro (Rruga Muzaket)

 • 55.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Muzaket, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1 Kati 3, 64 m² 55.000 Euro (Rruga Muzaket)

9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Muzaket, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695671181

Description

Shitet apartament 1+1 te Rruga Muzaket. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 64.5 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga salloni ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Muzaket, Tiranë

ID: 36214

 • Address Rruga Muzaket, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate