Tirane, shes apartament 1+1 Kati 3, 55 m² 52.000 Euro (Kinostudio)

 • 52.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1 Kati 3, 55 m² 52.000 Euro (Kinostudio)

4 Kinostudio / Porcelan, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 1+1 në Kinostudio pranë komisariatit nr 4. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe totale 55 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio, Tiranë

ID: 32153

 • Address Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate