Tirane, shes apartament 1+1 Kati 2, 85 m² 110.000 Euro (Shkolla e Baletit)

 • 110.000€
, Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1 Kati 2, 85 m² 110.000 Euro (Shkolla e Baletit)

, Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 1+1 te Shkolla e Baletit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 85 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një ambjent i përshtatshëm për studio dhe një tualet me dritare. Apartamenti ka orientim lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-shkolla-e-baletit-tirane/

ID: 38242

 • Address Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate