Tirane, shes Apartament 1+1, Kati 2, 82 m2, 90.500 Euro (21 Dhjetori)

 • 90.500€
Premium shitje
21 Dhjetori
Premium shitje

Tirane, shes Apartament 1+1, Kati 2, 82 m2, 90.500 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori
 • 90.500€

Details

 • Property ID: 42289
 • Price: 90.500€
 • Property Size: 82 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet super Apartament 1+1 , prane Hotel Mondial!

Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, ne katin e dyte.

Aktualisht eshte si studio por mund te perdoret edhe per apartament per banim.

Organizimi : sallon+gatim, 1 dhoma gjumi,1 ballkon dhe 1 tualet.

Sip totale eshte 82.5 m2.

Pershtatet lehte ne 2+1,punime cilesore ne objekt.


Cmimi :90.500 Eur


Me hipoteke te rregullt!

 • Address 21 Dhjetori
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania