Tirane, shes apartament 1+1 Kati 2, 53 m² 70.000 Euro (Xhamlliku)

 • 70.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 53 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 1+1 te Xhamlliku. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 53 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet, një depo 20 m2 dhe mundësi blerje të një posti parkimi 10000 euro. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Xhamlliku, Tiranë

ID: 42940

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate