Tirane, shes apartament 1+1 Kati 2, 50 m² 53.000 Euro (Shkolla e Baletit)

 • 53.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Shkolla e Baletit
shitje

Tirane, shes apartament 1+1 Kati 2, 50 m² 53.000 Euro (Shkolla e Baletit)

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Shkolla e Baletit
 • 53.000€

Details

 • Price: 53.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 1+1 te shkolla e baletit pranë qendrës. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka një sipërfaqe totale 50 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet. Orientimi jug lindje që ka bën të mundur që apartamenti të jetë i ndriçuar përgjatë gjithë ditës. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-shkolla-e-baletit-tirane/

ID: 31925

 • Address Shkolla e Baletit
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate