Tirane, shes apartament 1+1 Kati 2, 43 m² 95.000 Euro (Qender)

 • 95.000€
, Qender

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 43 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 1+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 43 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies bashkë me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Qendër, Tiranë

ID: 46189

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate