Tirane, shes apartament 1+1 Kati 11, 64 m² 45.000 Euro (Porcelan)

 • 45.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1 Kati 11, 64 m² 45.000 Euro (Porcelan)

4 Kinostudio / Porcelan, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 1+1 në Porcelan. Apartamenti ndodhet në katin e 11-të të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 64 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti ka orientim veri-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Porcelan, Tiranë

ID: 32146

 • Address Porcelan
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate