Tirane, shes apartament 1+1 Kati 1, 80 m² 85.000 Euro (Qender)

 • 85.000€
, Qender
shitje

Tirane, shes apartament 1+1 Kati 1, 80 m² 85.000 Euro (Qender)

, Qender
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 1+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-qender-tirane-2/

ID: 38209

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate