Tirane, shes apartament 1+1 Kati 1, 65 m² 62.000 Euro (Qemal Stafa)

 • 62.000€
9 Qender, Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
9 Qender, Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 62.000€

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 1+1, në rrugën Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 65 m2.Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubatur të rregullt dhe përbëhet nga një dhomë ndenje sëbashku me atë të gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Shtëpia disponon dokumentacion tē rregullt hipotekor. Për më shumë informacione mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…-stafa-tirane/

ID: 29536

 • Address Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate