Tirane, shes apartament 1+1 Kati 1, 63 m² 41.000 Euro (Oxhaku)

 • 41.000€
, Oxhaku

Details

 • Price: 41.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Shitet apartament 1+1 të Oxhaku. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 63.5 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Oxhaku, Tiranë

ID: 43303

 • Address Oxhaku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate