Tirane, shes Ambjent zyre Kati 1, 90 m² 143000 Euro (Qender)

 • 143.000€
9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes Ambjent zyre Kati 1, 90 m² 143000 Euro (Qender)

9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 143.000€

Details

 • Price: 143.000€
 • Size: 90 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shite ambjent për zyra në Qendër. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 90 m2. Ambjenti është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor shitet i mobiluar . Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Shitet, Ambjent, Qendër, Tiranë

ID: 34011

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate