Tirane, shes ambjent biznesi 155 m² (Qender, Sheshi Skenderbej)

 • 214.000€
Premium shitje
9 Qender, Qender
Premium shitje

Tirane, shes ambjent biznesi 155 m² (Qender, Sheshi Skenderbej)

9 Qender, Qender
 • 214.000€

Details

 • Price: 214.000€
 • Size: 155 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Ambient duplex per zyra ne Sheshin Skenderbej.

Siperfaqja totale eshte 155 m2,kati 5 i godines ,me ashensor.

Organizimi i Duplexit :

-Kati pare ka 3 ambiente dhe 1 tualet.

-Kati i dyte ka 2 ambiente dhe 1 tualet.

Eshte bosh.

Shume te pershtatshem per aktivitet privat.

Cmimi:214.000 Euro (diskutueshem).

Me dokumentacion të rregullt hipotekor!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania