Tirane, shes ambjent biznesi Kati 3, 538 m² 650.000 Euro (Qender)

 • 650.000€
, Qender
shitje

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 3, 538 m² 650.000 Euro (Qender)

, Qender
 • 650.000€

Details

 • Price: 650.000€
 • Size: 538 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Shitet ambjent biznesi në Qendër. Ambjenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 538.5 m2. Lokacioni shumë i mirë i jep pronës mundësi të shumta shfrytëzimi për çfarëdolloj biznesi. Ambjenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-ambjent-biznesi-qender-tirane/

ID: 36904

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate