Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 400 m² 800.000 Euro (Medreseja)

 • 800.000€
, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 400 m² 800.000 Euro (Medreseja)

, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 800.000€

Details

 • Price: 800.000€
 • Size: 400 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Shitet ambjent biznesi te Medreseja. Ambjenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 400 m2. Ambjenti është open space, hyrje e dedikuar dhe shumë i përshtatshëm për biznes. Ambjenti jepet dhe me qera. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-biznesi-medreseja-tirane/

ID: 34186

 • Address Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate