Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 133 m² 185.000 Euro (Taiwani)

  • 185.000€
, Taiwan

Details

  • Price: 185.000€
  • Size: 133 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Kati: 2
  • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet ambjent pranë Taiwanit. Ambjenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri dhe ka sipërfaqe 133 m2. Ambjenti është i investuar dhe shumë i përshtatshëm për zyra. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Ambjent, Qendër, Tiranë

ID: 43380

  • Address Taiwan
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate