Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 81 m² 180.000 Euro (Qender)

 • 180.000€
, Qender

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 81 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Shitet ambjent në Qendër. Ambjenti ndodhet në katin e parë, ka sipërfaqe 81 m2 dhe ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme. Aktualisht është i dhënë me qera 700 euro/muaj. Ambjenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-ambjent-qender-tirane-2/

ID: 42706

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate