Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 82 m² 82.000 Euro (Rruga Kastriotët)

 • 82.000€
, Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1029, Albania
shitje
, Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1029, Albania
 • 82.000€

Details

 • Price: 82.000€
 • Size: 82 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686265588

Features

Description

Të dhëna mbi ambientin :

 • 82 m2
 • Kati 1
 • Tualet

Cilësime të tjera:
Shiten opsione ambientesh dhe dyqanesh te Rruga Kastriotet me sipërfaqe të ndryshme, 1000 euro m2.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…riotet-tirane/

ID: 46480

 • Address Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1029, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate