Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 70 m² 62.000 Euro (Rruga Kongresi i Manastirit)

 • 62.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 70 m² 62.000 Euro (Rruga Kongresi i Manastirit)

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 62.000€

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 70 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695671181

Features

Description

Shitet ambjent te Rruga Kongresi i Manastirit. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 70 m2. Ambjenti është shumë i përshtatshëm për zyra, për klinik, laborator etj. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Ambjent, Rruga Kongresi i Manastirit, Tiranë

ID: 35856

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate