Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 62 m² 124.000 Euro (Haxhi Dalliu)

 • 124.000€
, Haxhi Dalliu
shitje

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 62 m² 124.000 Euro (Haxhi Dalliu)

, Haxhi Dalliu
 • 124.000€

Details

 • Price: 124.000€
 • Size: 62 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet dyqan ne pallat ri cilesor,ne rrugen Haxhi Dalliu , prane shkolles Harry Fultz.

Siperfaqe totale eshte 62 m2,me 1 tualet brenda.

Dyqani ka vetrata te dyanshme per mundesi reklamimi dhe veranda te dyanshme.

Cmimi:124.000 Euro.

Me hipoteke te rregult!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Haxhi Dalliu
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania