Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 400 m² 830.000 Euro (Medreseja)

 • 830.000€
, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
shitje
, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 830.000€

Details

 • Price: 830.000€
 • Size: 400 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Të dhëna mbi ambientin :

 • 400 m2
 • Kati 1
 • 2 Tualete

Cilësime të tjera:
Ambienti është Open Space dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

ID: 46562

 • Address Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate