Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 400 m² 800.000 Euro (Qender)

  • 800.000€
, Qender

Details

  • Price: 800.000€
  • Size: 400 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Kati: 1
  • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet ambjent për zyra pranë Qendrës. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 400 m2. Ambjenti është i ndarë në shtatë ambjente dhe është i përshtatshëm për zyra. Ambjenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-ambjent-biznesi-qender-tirane-2/

ID: 46095

  • Address Qender
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate