Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 210 m² 230.000 Euro (tek Magnet)

  • 230.000€
, Magnet
shitje

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 210 m² 230.000 Euro (tek Magnet)

, Magnet
  • 230.000€

Details

  • Price: 230.000€
  • Size: 210 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Ambient biznesi te Kompleksi Magnet.

Ndodhet në katin zero dhe ka një sipërfaqe prej 110 m2 ambjent të brendshëm dhe 100 m2 ambjent i jashtëm.

Ambienti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm per biznes.

Cmimi:230.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!


Tarife agjensie 1% per bleresin.

  • Address Magnet
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
  • Euro Estate Albania