Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 150 m² 180.000 Euro (Kompleksi Orion)

  • 180.000€
, Kompleksi Orion

Details

  • Price: 180.000€
  • Size: 150 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Kati: 1
  • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet ambjent biznesi pranë Komisariatit 4. Ambjenti ndodhet në katin e parë buzë rruge dhe ka sipërfaqe 150 m2. Ambjenti është i përshtatshëm për zyra, klinikë, qendër estetike apo parukeri. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-ambjent-biznesi-kompleksi-orion-tirane/

ID: 44396

  • Address Kompleksi Orion
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate