Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 40 m² 200.000 Euro (Rruga Abdi Toptani)

 • 200.000€
9 Qender, Rruga Abdi Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
9 Qender, Rruga Abdi Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet ambjent biznesi pranë TopTanit. Ambjenti ndodhet buzë rrugës në katin zero dhe ka një sipërfaqe totale prej 40 m2. Ambjenti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Shitet, Ambjent Biznesi, Rruga Abdi Toptani, Tiranë

ID: 32858

 • Address Rruga Abdi Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate