Tirane, shes ambjent biznesi 73 m² 150.000 Euro (Pazari I ri)

 • 150.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 73 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet ambjent biznesi te Pazari i Ri. Ambjenti ndodhet buzë rruge dhe ka sipërfaqe 73 m2 është me fasadë xhami dhe mund të përdoret për çfarëdolloj biznesi. Ambjenti ka dhe një tualet. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Shitet, Ambjent Biznesi, Pazari i Ri, Tiranë

ID: 34957

 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate