Tirane, shes ambjent biznesi 22 m² 68.000 Euro (Mine Peza)

  • 68.000€
, Mine Peza
shitje

Tirane, shes ambjent biznesi 22 m² 68.000 Euro (Mine Peza)

, Mine Peza
  • 68.000€

Details

  • Price: 68.000€
  • Size: 22 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Dyqan tek rruga Mine Peza.

Sip totale eshte 22.2 m2, eshte pothuajse open space,kati perdhe.

Eshte i rikonstruktuar totalisht, buze rruge kryesore, tualet, fasade xhami, e pershtatshme per zyre avokatie, noteraile, agjensi etj.

Ndodhet ne katin 1 te nje ndertimi egzistues dhe te mirembajtur.

Dyqani ndodhet ne nje zone qe ka levizshmeri kalimtaresh dhe ndodhet direkt ne trotuar.

Cmimi: 68.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

  • Address Mine Peza
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
  • Euro Estate Albania