Tirane, shes ambjent biznesi 150 m² 135.000 Euro (Yzberisht)

  • 135.000€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 135.000€

Details

  • Price: 135.000€
  • Size: 150 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet ambjent biznesi në Yzberisht. Ambjenti është open space dhe ka sipërfaqe 150 m2. Ambjenti mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-ambjent-biznesi-yzberisht-tirane/

ID: 44321

  • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate